در مورد فیلم، سریال یا هر مطلب دیگه مورد نظر خود را جستجو کنید

حذف یونتوس در مرحله‌ی یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

06 فروردین 1400

یونتوس در مرحله‌ی یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در مجموع دو بازی رفت و برگشت به تساوی 4 بر 4 مقابل پورتو رسید اما به خاطر گل خورده‌ی بیشتر در خانه‌ی خودش، از دور رقابت ها کنار رفت و پورتو راهی مرحله‌ی یک چهارم نهایی این فصل از رقابت های چمپیونزلیگ شد.
به گزارش فوتبالی، کریستیانو رونالدو چه در بازی رفت و چه در بازی برگشت مقابل پورتو، عملکرد قابل قبولی نداشت و نتوانست گلزنی کرده و به تیمش کمک کند. او فقط در بازی برگشت در تورین، پاس گل او تیمش را به کیه زا داد که آن هم در نهایت کمک کننده نبود و در نتیجه‌ی نهایی نتوانست منجر به صعود یووه شود.
رونالدو به نظر می‌رسد که پس از جدایی از رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا طلسم شده است و دیگر نمی‌تواند به مراحل بالایی رقابت‌ها برسد. کریستیانو رونالدو در این بازی بسیار عصبانی و پریشان به نظر می‌رسید چرا که مهار شده بود و نتوانست بازی همیشگی خود را به نمایش گذاشته و گلزنی کند.
در نهایت از او در این بازی، قاب هایی خشن به ثبت رسید. او پس از گلزنی تیمش سعی کرد که به هم‌تیمی ها روحیه داده و آن ها را برای کامبک امیدوار سازد اما در نهایت بیانکونری‌ها حذف شدند.

برچسب‌ها: